ANASAYFA
KURUMSAL
ÜRÜNLER
SİPARİŞ FORMU
İLETİŞİM
 
 
Kurumsal
HAKKIMIZDA
REFERANSLAR
GALERİ
E-KATALOG
Anasayfa » Kurumsal » Hakkımızda
 

Bir çok alanda evinize ve iş yerinize giren lake dolap kapaklarının ve kapılarınızın zevk ve estetikle buluşmasını sağlayan firmamız, sahip olduğu üstün teknolojisi ile oluşturduğu geniş model ve kaliteli ürün yelpazesi ve uygun fiyatı, sınırsız hizmet anlayışı, AR-GE ye önem veren yapısı, genç, dinamik ve profesyonel kadrosu müşteri memnuniyeti ile sektörün ihtiyaçlarına cevap vermede öncü olma özelliğini daima taşımaktadır.

En güncel üretim teknolojisine sahip fabrikamızda; mobilya sektöründe tamamlayıcı, lake dolap kapağı ve kapı sektöründe ana ürün olarak kullanılan yüksek kalitede üretilmektedir. Yurt içi ve yurt dışında öncü markaların tercih ettiği ürünlerimiz, lake dolap kapağı ve kapı sektörlerinin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır...

Uzman personeli, üretiminin her aşamasında uygulanan kalite kontrol ve üretimde ulaşılan kalite standardı; LAKESER sektörde “Kalite ve Güven”i temsil eden öncü bir marka konumuna getirmiştir. İleri teknoloji ile kullanılan tesisleri, üretim kapasiteleri, yüksek kalite ürünleri ve profesyonel yönetimiyle LAKESER; saygınlığı ile özel bir konumdadır.